Nika, Eli in Jan
družinsko fotografiranje v naravi
Delfina! 🤍
Fotografije so prečudovite... Že predogled je bil top, tole pa sploh, waw. Brez besed.
Iz srca sem ti hvaležna, da si uspela s tvojo "čarovnijo" ujeti našo družinico, da imamo takšne spomine. RES obvladaš.
Hvala tudi za dodatne fotke! 🙈
Marina in Tadej
nosečniško fotografiranje v naravi
Fotkeee so idealneee!!! Res ne moreva se nagledati!!! 😍😍😍😍
Hvala stokrat za tko lepe spomine! ❤️
Hvala tudi za dodane, res so cudovite vse! Midva sva prezadovoljna in se definitivno se vidimo 😁
Kaja D. in Bolt
pasje fotografiranje v sivki
Oooooo maj gaddddd😍😍😍😍
WAWWWWWW🥰
Kok dobrrrr nooooooo!
Svetounooooo!
Prou nimam besed,
Hvala ker delaš to kar delaš, ker delaš to tako zlo AMEJZINGGGG😍
Hvala, HVALA, HVALAAAA❤️
Anja in Tim
nosečniško fotografiranje v naravi
Živjo Delfina, 🫣🥰💞🫶
Slike so wauuuu 😍 Hvalaaa!! Kar na jok mi gre k sm jih pogledala zdele🤩. Moram se ti res zahvalit za prečudovito, sproščeno vzdušje, ki si ga ustvarila ob slikanju! Tim je dvema sodelavkama, ki sta tudi noseči sam od sebe rekel da sva imela super slikanje in izlet v enem, da so slike zelo lepe in da čeprav se ne mara slikat je užival, pokazal tvoj insta in jim rekel da naj se grejo slikat 💗 mislm da to največ pove! Super si in mislm da se vidimo, ko bo najina punčka ready za slikanje zunaj. Hvala za dodatne slike 💞
Saša J. G.
Fotografiranje z Delfino (par in kuža)
je bila naša prva takšna izkušnja in kar nekaj časa je trajalo, da smo se za to sploh odločili. Če bi vedeli, da bo izkušnja tako pozitivna, bi se definitivno odločili že prej. Vse skupaj je potekalo zelo naravno, pristno in sproščeno, kot da Delfina sploh ne bi imela pred sabo objektiva. Najlepše pa je bilo videti, da se je tudi najin kuža Zoom ves čas počutil varno in sproščeno. Končni rezultat pa je več kot odličen! Izbrati samo omejeno število fotografij je skoraj misija nemogoče. 😊
Vanessa, Tadej in Taj
fotografiranje para + pes
Fotografiranje z Delfino je enkratno- čudovito👌. Punca , ki uživa v svojem delu , prijetna, nasmejna in sproščena. Nam trem je bilo izjemno lepo, tudi Taya (kuža) ga je zelo lepo pofotkala😍. Punca ki ima ogromno potrpljena in ljubezni tudi z fotografiranjem psov, naš je popolnoma užival 🐕🐶.
Midva sva pa se počutila zelo sproščeno in čudovito😍. Definitvno se bomo še vrlni in naredili še kaj slikic😍. Slike so pa seveda nakoncu enkratne👌🍀. Toplo priporočam❤️
Diana P.
par s psom - studio
Živjo Delfina,
najprej še enkrat najlepša hvala za fotografiranje in super fotke - je bilo zelo težko naredit izbor :) Ko sva jih včeraj gledala, sva si prav rekla, da se ne spomniva, kdaj sva se na primer tako smejala. Res si super ujela vse spontane trenutke in sem prepričana, da to fotografiranje ni bilo zadnje.
Urša J.
nosečniško fotografiranje - v naravi
Delfina slike so popolne😍😍KAKO SO LEPE😍😭 točno take kot sem si želela, sploh nimam nobene pripombe. Na hitrco sva šla čez vse slike ampak že zdaj veva da bo težko izbrati samo nekaj slik😍😍 res lepšega fotografiranja in posledično seveda tudi fotografij si ne bi mogla zamisliti niti zaželeti😍😭
Lara M.
nosečniško fotografiranje - studio
Najlepša hvala za prečudovite fotke, res sem bila prepričana že na začetku, da bodo krasne, končni rezultat je pa ekstra. 😍 Že komaj čakam, da to objavim 🥰 Tudi te ČB so čudovite, sploh se ne morem odločiti katera je lepša 😍 wii hvala res za super izkušnjo, sem neizmerno uživala, zdaj imam pa še spomine za vedno.
Iz srca HVALA!
Nika, Taj, Piko in Žiga
družinsko fotografiranje + kuža
Delfina ni besed, ki bi opisale kako zelo sem vesela, da sem te jaz in moji najdražji spoznali, res ustvarjaš neverjetno lepe spomine💜hvala ti in se vidimo na naslednjem fotografiranju!!! 💜
Tina in Primož
nosečniško fotografiranje v naravi
Hejla 🌼
Delfina, iz srca hvala za tako prečudovite fotografije! 😍 Res so vrhunske in z njimi sva več kot zadovoljna 🤍.
Tudi tebi še enkrat hvala za čudovito druženje, sproščeno fotografiranje in nenazadnje za končne verzije slik – so res TOP!
Lepo se imej in se vsekakor še vidimo! ❤️
Špela, Primož in Zu
fotografiranje par + pes v naravi
Fotkanje z Delfino je bila res prijetna izkušnja 😍 izbrala je čudovit kraj za slikanje, najino tremo pa v trenutku odstranila s svojo sončno energijo 🌞 Ker nisva fotomodela 😅 nas je skozi slikanje lepo usmerjala in nam svetovala različne poze. Še najina Zu se je sprostila in se na fotkanju odlično izkazala 😊
Definitivno se za naslednje slikanje ponovno odločiva zanjo 🥰
Neja, Thor in Andraž
fotografiranje para + pes
Delfina najlepša hvala za čudovite fotografije. 🥰 Res so lepe in komaj čakam da gremo še na kakšno fotografiranje (tudi fotografije v sončnicah so lepe🫣). Resnično hvala tako za fotografije kot za pozitivno vzdušje na samem fotografiranju 🥰
Asja, Isa in Aria
pasje fotografiranje v naravi
Delfina hvala hvala za naše fotkanje❤️ imele smo se super, psički sta tako kot jst uživali, ker je bilo vse sestavljeno iz igre in zabave….všeč mi je, da razumeš psa, mu daš prostor, ki ga potrebuje in na koncu nastanejo čudovite fotke😍❤️ Meni to tolk pomeni, da fotograf razume pse in ne sili v njih😃
Veronika in Bony
pasje fotografiranje v naravi
Hvala za izredno lep popoldan! ❤️❤️❤️ Ful sem se imela fajn 🥰 in Bony sm prepričana da tudi 😁
Nism si misnla da zna bit tolk zabauno😁 res zelo lepo in si zelo zelo pridna in potrpežljiva in zlata dušca❤️
Neža R.
fotografiranje par + pes v naravi
Prioročam!
Delfina je pravi sonček in res obvlada to kar počne. Prvič smo se šli profesionalno fotografirat in nikakor si nisem predstavljala da bomo sproščeni, kaj šele da bomo tako uživali! Tudi kužka je znala zmotivirat, da so forografije svetovne 😊. Da o ceni, v primerjavi s konkurenco sploh ne govorim! Fotke so mi pa itak lepše kot od fotografov, ki imajo cene x3.
Delfina hvala, mi imamo že rezerviran nov termin 😁.
Zala in Lexi
pasje fotografiranje v naravi
Najino slikanje z Delfino. Sprosceno, prijetno, polno smeha. Posebej priporocam za tiste, ki se ne marajo slikati - jaz sem definitivno ena izmed njih, Lexi pa tudi 😊 Na slikanju z Delfino sem imela obcutek, kot da sem s prijateljico na izletu in se lovimo med sivko, uspe ji ustvariti res neverjetno sprosceno vzdusje. Razume zelje in zadrzke, pozorna je na dobro pocutje psa, skratka, profi. Oh in kaksne perfektne slike so nastale... v objektiv je ujela tocno to, kar Lexi je, za kar sem ji res hvalezna 💛
Eva
pasje fotografiranje v naravi
Haai :) Sm ti hotla pisat ze prele pa me je mal zmankal 🙈 Nama je blo the best :D res je blo tk kukr si rekla de res pozabs na use okol sebe sam tebe sm poslusala in uzivala :D Delfina res teb hvala za tole ekstrasuper preziveto popoldne :D pomoje tole ni blo zadnje slikanje z nama :D res top top :D tut tvoja energija je wau res :D prou tk mi je blo k de te poznam ze ceu laif hahaha :D Hvala hvala hvala ❤️❤️❤️❤️
Viva in Knox
pasje fotografiranje
Fotografiranje z Delfino je bilo res nekaj, kar sem potrebovala. Počutila sem se sproščeno, samozavestno in res sem bila lahko za trenutek jaz: Brez ličil, z razkuštranimi lasmi, v vsakdanjih oblačilih in z mokrim ter blatnim psom. Bila sva midva. V fotkah je pričarala ta trenutek in ujela vsa čustva in razpoloženja. Res sem ji hvaležna. Najbolj mi je pri njej všeč, da lahko iz najbolj navadnih stvari naredi fotko, kot da bi bila planirana in nastane nekaj posebnega.
Alea in Tobi
pasje fotografiranje - studio
Photoshooting pri Delfini je bla zame in verjamem da tudi za Tobija zelo prijetna izkusnja💛. Prej me je skrbelo kako bo Tobi sploh bil pri miru in gledal v fotoaparat ampak takoj ko je Delfina zacela s slikanjem se je sprostil, saj ga je tudi ona na lep nacin umirila in fotke so izpadlee zakon! Res prijetna izkusnja in bi jo priporocala vsakemu kuzku in njegovemu lastniku😌🥰
Hana L. in Viki
mommy and me fotografiranje
Delfina OBVLADA! 🔝👌🏻
Fotografiranja z njo so sproščena, pristna in spontana. Po raznolikih izkušnjah s fotografi (tudi iz tujine), lahko brez pomislekov rečem, da mi je bilo fotografiranje z Delfino eno najbolj prijetnih in sproščenih. Res zna lepo ujeti trenutke, ki s pomočjo njenih čudovitih fotografij postanejo večni. ❤️
Definitivno priporočam! 🫶🏻
Nika in Ivona
sestri + nosečniško fotografiranje
Delfino sva z sestro našle po čistem nakljucju in vsekakor ob naslednji priložnosti bo ona najina ponovna izbira. Že preden smo sploh začeli s fotografiranjem je ustvarila med nami zelo sproščeno vzdušje, ki je definitivno pripomoglo h končnemu izdelku. Energija med fotkanjem je bila odlična, ura fotkanja pa je kar prehitro minila. Kar nama je bilo še posebej vseč je bilo to, da naju je odlično znala usmerjati pri sami postavitvi. Na začetku je bilo mišljeno le pasje fotografiranje, nato pa smo v okviru enega fotografiranja »družili« kar tri - sestrsko, nosečnisko in fotografiranje z našim kužkom. Po parih dnevih smo prejele v vpogled galerijo nastalih slik, katere so bile naravnost prečudovite. Definitivno priporočam vsakomur to lepo izkušnjo ujeto v fotografijah, ki ostanejo za zmeraj.
Klara P. in Suri
pasje fotografiranje
Delfina je izjemna fotografinja, ki s svojo toplino in sproščenostjo ustvari res prijetno vzdušje. Ko sem šla prvič na fotografiranje, sem bila precej zadržana, a v trenutku, ko sem jo spoznala, so vsi dvomi izginili. Njena energija je tako pristna in pozitivna, da se človek ob njej takoj počuti sproščeno.
Posebej cenim to, da si resnično vzame čas za vsako fotografiranje. Nikoli ni občutka naglice ali prisile – vse poteka naravno in brez pritiska, kar naredi izkušnjo še toliko bolj prijetno. Prav zaradi tega sem se lahko popolnoma prepustila trenutku in uživala v procesu.
No, da o končnih fotografijah sploh ne izgubljam besed – vsaka je pravo umetniško delo! Delfina zna ujeti tiste najbolj pristne trenutke in čustva, kar naredi njene fotografije res posebne. Vsakič, ko jih pogledam, se spomnim, kako lepo je bilo sodelovati z njo, in komaj čakam na naslednje fotografiranje!❤️🥰